Postele Auping


ico_aupingAuping
holandský příběh úspěchu
ico_polohaMatrace a síťové konstrukce
Unikátní technologie a prodyšnost materiálů Vám zajistí zdravý a pohodlný spánek
ico_polohaPodkladové systémy/ rošty
Díky vlastnostem konstrukce můžete základní systém různě modifikovat
ico_polohaPříslušenství
Přikrývky, polšráře, noční stolky…


 

Auping – holandský příběh úspěchu

Vedete-li rušný život, zdravý spánek je přesně to, co potřebujete, aby si vaše tělo a mysl odpočinuly. Výběr správné postele je prvním krokem. Auping materiály vám zaručí pohodlí každou noc, technické inovace zase podporu přesně tam, kde ji potřebujete. Se značkou Auping budete vstávat svěží každý den.


auping-logo-20100819


Holandská značka Auping

je jedinečná díky materiálům, které využívá. Vaše postel bude vždy čistá, prodyšná a polohovatelná tak, jak přesně v danou chvíli potřebujete.

Polohovatelnost

Vaše tělo je i během spánku v pohybu. Vyberte si polohu, která vám zrovna vyhovuje. Pohodlnou pozici můžete dosáhnout i bez zbytečné námahy a za cenu nepřerušovaného spánku.

rost-1rost-2rost-3

Větrání

Během spánku klesá teplota vašeho těla. Vaše pokožka ztrácí vláhu, která se vsakuje do matrace. Díky absorpčním a ventilačním vlastnostem matrace Auping bude váš spánek klidný i při zvýšeném pocení.

 Podpora

matrace-rezAuping AVS matrace s DPPS kapsičkovitým systémem pružin vám zaručí ničím nerušený spánek a kvalitní odpočinek. Efektivní síťový základ matrace má více jak deset tisíc elastických bodů. V kombinaci s AVS matrací zajistí, že váha vašeho těla dostane podporu přesně tam, kde ji potřebuje.

  V roce 1888 kovář Johannes Auping vytvořil první síťovou konstrukci postelí. Dnes je společnost Auping největší výrobce lůžek v Nizozemsku a hlavním dodavatelem postelí do zemí Beneluxu. Auping se pyšní titulem „Koninklijk“ – královská značka.

 

http://www.auping.com

 

Matrace a síťové konstrukce

auping06

Auping AVS matrace

Prodyšné, podpůrné

Každá z postelí Auping nabízí svěží odpočinek. Unikátní technologie a prodyšnost materiálů odvádí nadměrnou vlhkost. Auping AVS matrace s DPPS kapsičkovitým systémem pružin vám zaručí ničím nerušený spánek a kvalitní odpočinek. Efektivní síťový systém lůžka má více jak deset tisíc elastických bodů. V kombinaci s AVS matrací zajistí, že váha vašeho těla dostane podporu přesně tam, kde ji potřebuje.

Potah matrace je lehce snímatelný a lze ho prát v automatické pračce na 60°C.

Dublin

matrace-3Matrace Dublin je kompatibilní se všemi podkladovými systémy a má tři komfortní zóny. Vnitřek matrace tvoří kapsičkovité pružiny kuželovitého tvaru, které jsou zapouzdřené v taštičkách z vlny. Matrace se dodává pro jedno a dvoulůžko, v měkké a pevné verzi. Disponujme rovněž různými velikostmi matrací.

Auping matrace jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů. Přírodní latex je využíván například u modelů Maestro a Vivo.

Jednotlivé modely matrací jsou k dispozici v různých provedeních a v různých rozměrech. Modely AVS Inizio, Cresto a Maestro dodáváme pro jedno a dvoulůžka.

Auping AVS Visco

Prostě perfektní

matrace-2Matrace Visco, jak název napovídá, je vyrobena z elastické viskózy, díky které se budete cítit, že na matraci plujete. Samozřejmostí je vynikající větrání. Všechny potahy na matrace jsou testovány na toxické látky. Matrace se sama přizpůsobí vašemu tělu, poskytuje maximální oporu páteři a hlavě. Matrace Visco s DPPS kapsičkovitým systémem pružin vám zaručí ničím nerušený spánek a kvalitní odpočinek.

AVS Cresto Visco

Matrace Cresto Visco je 21 cm vysoká a obsahuje tři komfortní zóny. DPPS kapsičkovitý systém pružin vám zajistí plnou podporu ať už ležíte nebo sedíte.

Vivo Visco

Matrace Vivo Visco je 25 cm vysoká a má pět komfortních zón. Prodyšný materiál zabraňuje nadměrné vlhkosti. Matrace je vyrobena z přírodního kaučuku a elastické viskózy, která zajišťuje rovnoměrné rozmístění tlaku.

AVS matrace

Osobní pohodlí pro každého

Auping matrace jsou kompatibilní se základovou konstrukcí postelí. Všechny matrace jsou potaženy prodyšnými materiály, jejich charakteristickým znakem je pevná konstrukce a kvalitní šev. K dostání jsou pro jedno a dvoulůžko.

greygrey-2grey-3

AVS matrace

– díky prodyšným materiálům snadno odvádí vlhkost
– 3D šev je zárukou, že se matrace samovolně nepáře
– potahy na matrace jsou snadno snímatelné a lze je prát v automatické pračce
– jádro postele tvoří DPPS kapsičkovitý systém pružin
– matrace mohou být čalouněné

Každá matrace je značena královskou korunou jako známka kvality. Jedna koruna znamená dobrá kvalita, dvě koruny výborná kvalita a tři nejlepší jakost.

AVS svrchní matrace

Díky svrchní matraci si zajistíte ještě lepší pohodlí a budete spát doslova jako v bavlnce. Auping vyvinula čtyři řady svrchních matrací. Kromě matrací můžete vybírat také z ložního prádla.

Čalouněné matrace

red

brown

Matrace je možné pokrýt různými látkami a dekorativním zdobením. Barvu si můžete zvolit podle vzorkovníku. Konstrukci postele pokryjeme i látkou na základě vašeho vlastního výběru.

AVS síťová konstrukce pružin

První postel se síťovou konstrukcí byla představena před 120 lety. V roce 1888 kovář Johannes Auping vytvořil první síťovou konstrukci postelí. Dnes je společnost Auping největší výrobce lůžek v Nizozemsku a hlavním dodavatelem postelí do zemí Beneluxu.

Síťová konstrukce pružin může být nastavena manuálně, pomocí plynu nebo elektricky.

V případě, že si zvolíte elektrické ovládání, čeká vás mnoho překvapení. Již není třeba zaměřovat přímo na přijímač, postele můžete ovládat odkudkoli z ložnice. Další novinkou je možnost polohovat současně dvě lůžka najednou. Ovladač má dětskou pojistku.

Matrace Auping jsou připevněné k síťové konstrukci pružin tak, aby matrace „neujížděla.“ AVS síťová konstrukce pružin je dostupná v šesti modelech – od pevné po plně elektricky ovladatelnou.

K2 síťový pružinový základ

Pevný, nepolohovatelný základ postele je vhodný pro všechny modely Auping Auronde a Match s výjimkou Auronde Divisible. Protože dbáme na bezpečnost, je každý roh síťové konstruktce potažen syntetickým materiálem, který tlumí nárazy.

Auping Royal

Spánek podle vašich představ

Auping Royal síťová konstrukce pružin je k dostání ve čtyřech verzích, od pevné po elektricky polohovatlnou.

Máte-li rušný život, zdravý spánek je přesně to, co potřebujete, aby si vaše tělo a mysl odpočinuly. Výběr správného lůžka je prvním krokem. Všechny modely Royal jsou přizpůsobitelné vašim požadavkům. Auping Royal postele jsou snadno kombinovatelné. Kombinovat můžete čela, velikosti, postelové nožičky, barvy a vzory. Každá z postelí Auping má vlastní unikátní sériové číslo jako záruka originálu.

Unikátní Royal M5 s XBS

Nová série Auping Royal M5 je elektricky ovladatelný systém v pěti zónách. XBS funkce umožňuje polohovat postel v dolní části páteře.

 

 

Podkladové systémy/ rošty

auping-rost

Luxusní komfort

V prostředí stresu a rychlého životního stylu nám zbývá jen velmi málo času na zklidnění mysli a relaxování. Ve vašem dni ale existuje jedno místo, které vám nabízí zasloužený odpočinek – vaše ložnice. AVS podkladové systémy jsou kvalitní konstrukcí a základem postelí Auping. Kolekce Auping spring box zahrnuje síťovou konstrukci postele, Dublin, Dublin Maximus a Superbox podkladové systémy.

Vytvořte si vlastní Auping podkladový systém postele

Díky vlastnostem konstrukce můžete základní systém různě modifikovat. Snadno nakombinujete postelové čelo, pelest, postelové nožičky, materiály a barvy. Vytvoříte si tak lůžko podle vlastního vkusu.

AVS box spring = podkladové systémy postelí

Od pevných po polohovatelné

Základním znakem Auping je síťová konstrukce pružin, která je součástí podkladových systémů nebo-li spring boxů. Otevřený systém konstrukce zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu pro váš zdravý spánek.

AVS podkladové systémy

– jsou lehce oddělitelné a umožňují snadnou údržbu
– jsou stabilní
– díky nylonové tkanině matrace neujíždějí
– závěsné panty zajišťují optimální podporu
– do podkladového systému je možné zabudovat rádio přijímač

Auping box spring

Nový standard pro zdravý spánek

Auping je synonymum pro zdravý spánek. Podkladové systémy AVS spolu se síťovou konstrukcí pružin vytváří jedinečnou oporu v době vašeho odpočinku. Systém větrání zaručuje přirozený odvod vzduchu.

Kvalita

Podle výzkumu institutu EIM (Ergonomický Institut v Mnichově) je systém větrání nejlepším způsobem, jak odvádět vzduch přirozeným způsobem.

Vkusné a stylové

Auping podkladové systémy mají široké možnosti od pevné po elektricky ovladatelnou. Pokud si vyberete ovladatelný podkladový systém postele, můžete si dále vybírat mezi standardním ovládáním nebo ovládáním pomocí infračerveného ovladače. Všechny podkladové systémy postelí obsahují síťovou pružinovou konstrukci značky Bonell.

Robustně vyhlížející podkladový systém postele je vhodný pro ty, kteří milují prostor a pohodlí.

Znak luxusu

Jaký odpočinek vám vyhovuje? Na měkké nebo tvrdé matraci? V teple nebo v chladnějším prostředí? S Auping si můžete vybrat technologii, design, rozměry i barvy.

 

 

Příslušenství

auping-prislusenstvi

Auping AVS přikrývky

Extra lehké, extra prodyšné

polstarePřikrývky s vysokou životností jsou plněné speciálním vláknem, které zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu.

AVS pokrývky splňují nároky na lehkost, hřejivost a hygienický standard. Z naší nabídky si můžete vybírat přikrývky o velikostech 200 – 220 cm.

Celoroční modely Mistral Nature a Mistral Synthetic jsou pokrývky s devíti klimatickým zónami. V zimě zahřejí a v létě odvádí vlhkost.

Celoroční pokrývky Air Natre, Breeze Natire a Air Synthetic jsou dodávané jako pokrývka na jedno či dvoulůžko.

Trpíte-li alergiemi na prach či červotoče, vyvinuli jsme pro vás pokrývku NOMITE. Ta splňuje veškerá kritéria asociace EDFA jako vhodný produkt pro alergiky.

Auping polštáře

Pro skutečnou relaxaci

Pohodlné AVS polštáře jsou vhodné pro osoby, které mají problémy s dýcháním, alergiky, ale i zdravé jedince. V každé poloze vám polštář zajistí maximální podporu páteře a krku.

Výhody AVS polštářů:

– polštáře se dají průběžně doplňovat
– systém větrání odvádí vlhkost a pot
– polštáře jsou vhodné pro alergiky a osoby trpícími problémy s dýcháním
– AVS polštáře jsou dodávané v různých velikostech

Klasické polštáře:

– Air Nature
– Breeze Nature
– Mistral Nature

Latexové polštáře:

– Air Latex
– Breeze Latex
– Mistral Latex

Polštář z viskózy:

– Mistral Visco

Syntetické polštáře:

– Air Synthetic
– Breeze Synthetic
– Mistral Synthetic

Postelové nožičky

Detaily jsou důležité. Vyberte si dekorativní postelové nožičky v chromu, dřevě nebo hliníku. V aktuální nabídce jsou modely Cachet leg, Cilinder leg, Twister leg, Carré leg.

Auping noční stolek

Designově povedený samostatný stolek může být využit jako noční stolek. Dodávaný je standardně se dvěma či třemi zásuvkami, chromovanou rukojetí a nožičkami. Na přání zhotovíme stolek v jakékoli barvě dřeva.

 

red-2stolek2stolek3