Luxusní postele Divian Dream


Luxusní postel - český výrobce

Společnost Divian Dream připravila zbrusu novou kolekci postelí – Luxusní postele Divian Dream, která se kvalitou vyrovná světoznámým (zejména skandinávským, francouzským a anglických značkám), přitom se postel dá pořídit za poloviční cenu.

Luxusní postel se vyrábí v několika variantách – modelech, u nichž si zákazník může ze vzorníku (katalogu) vybrat barvu postele, materiály k výrobě postele a tvrdost matrace. Při výrobě této nové řady luxusních postelí se používají téměř bezvýhradně přírodní materiály. Setkáte se s vlnou, bavlnou, koňskými žíněmi, ovčí vlnou, bambusovým vláknem, přírodním kaučukem. Z luxusních materiálů je to např. kašmír a hedvábí. Na českém trhu již několik let etablovaná společnost Divian Dream při výrobě matrací používá např. již zmíněné bambusové vlákno, ale třeba i ovčí vlnu, přírodní kaučukovou pěnu. Novinkou je použití konopí. Tyto
Český výrobce - luxusní postel

materiály jsou nejen příjemné, ale jako součást lůžka zajišťují jeho vzdušnost – ,,dýchají’, mají tak vliv nejen na kvalitu spánku, ale i prodlužují životnost postele jako takové.

Všechny uvedené materiály mají své charakteristické vlastnosti – např. koňská žíně zajišťuje klimatizaci, ovčí vlna zase udržuje teplo.

Ruční práce při výrobě postelí, kvalita a způsob zpracování spolu s prvotřídními materiály dává možnost nabídnout zákazníkům, kteří se rozhodnou pro koupi postele z kolekce Divian Dream bezkonkurenční záruku v délce 10 let na luxusní postel. Jsme český výrobce postelí – Zkuste luxusní postel Divian Dream.

Zkuste luxusní postel Divian Dream a již nebudete chtít jinou !